Günün Sürpriz Kuponu – 25.11.2017

25 kasım günün sürpriz kuponu25 Kasım Cumartesi günün sürpriz kuponu ile karşınızdayız. Dopdolu içeriği ile bahistahminler2.com kazanmanın doğru adresi. Size için özel olarak hazırlanan sürpriz kuponlar sayesinde kazanmanın keyfini çıkarın. Ayrıca günün maçları ile ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

25 Kasım Cumartesi Günün Sürpriz Kuponu

25 kasım sürpriz kuponlar

Kupondaki maçlar hakkında dikkat çeken istatistikler şu şekilde:

Salernitana’nın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.
Salernitana bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 galibiyet elde etti.
Salernitana’nın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta karşılıklı gol oldu.
Salernitana bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez karşılıklı gol oldu.
Salernitana bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Fulham’ın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı.
Fulham bu sezon, ligin son 8 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu.
Fulham, bu sezon favori olarak çıktığı 14 maçta 4 galibiyet, 7 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
Millwall, bu sezon favori olarak çıkmadığı 10 maçta 1 galibiyet, 5 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etti.

Zaragoza bu sezon, kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı.
Zaragoza bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 beraberlik elde etti.
Deportiu Reus bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu.
Zaragoza bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.


25 Kasım Cumartesi oynanacak olan maçlardan oluşan günün sürpriz kuponları ile paranızı katlamak artık çok kolay. Ekibimiz detaylı incelemeleri sonucunda belirlediği sürpriz maçlar ile siz de kazanacaksınız.

 


Benzer içerikler