Günün NBA tahminleri – 8 Mayıs 2018

salı nba tahminleri8 Mayıs Salı gecesi oynanacak olan gecenin öne çıkan NBA maçlarını bahis tahminleri editörleri, sizin için değerlendirdi. Ekibimiz takımların ve oyuncuların performanslarını ve play-off istatistiklerini detaylı inceleyerek günün NBA tahminleri ile karşınızda.

 

PHILADELPHIA 76ERS – BOSTON CELTICS

Seri öncesinde favori gösterilen Philadelphia, sürpriz bir sonuç ile 3-0 geride. İlk iki maçı deplasmanda kaybettikten sonra son maçı seyircisi önünde oynadılar fakat o maçı da dramatik bir şekilde kaybettiler. Son saniyede Belinelli’nin 3’lüğü ile maçı uzatmaya taşısalar da uzatmalarda maçı kaybettiler. Serisinin 2. maçının hayal kırıklığı olan Simmons bu kez 16 sayı ile oynadı. Boston’da ise çaylak Tatum olgunluğu ile takımının hücum yükünü sırtladı. Rozier çıkışını sürdürüyor. Philadelphia’nın geri dönüşü olmayan bu maça hızlı başlayarak ilk yarıdan üstünlüğü ele geçirecektir.
Tahmin: İY 1 (-3,5)

mobil-ruya

CLEVELAND CAVALIERS – TORONTO RAPTORS

Toronto Raptors yine Lebron James engeline takılarak play-off’lara erken veda edecek gibi görülüyor. Uzun yıllardan sonra Doğu Konferansı’nın lideri 2. turda elenme tehlikesi ile karşı karşıya. Hücum konusunda her ne kadar iyi işler çıkarsalar da konu savunmaya geldiğinde eksik kalıyorlar. Bu eksiklikte serinin 3-0 gelmesine neden oldu. Serideki tüm maçlar başa baş geçti hatta son maç son saniye basketi ile kaybettiler. Kyle Lowry 27 sayı atmış olsa da Serge Ibaka ve Jonas Valanciunas pota altında vasat performans sergilemeye devam ediyor. Cleveland bugün maçı kazanırsa Doğu’da finale çıkacak. Yüksek tempoda geçecek maçta bol sayı çıkacaktır.
Tahmin: 213,5 ÜST

 


Benzer içerikler