Günün NBA Tahminleri 7 Nisan Çarşamba

nba tahminleriGünün NBA Tahminleri 7 Nisan 2021 gecesi maçları ile karşınızdayız. İddaa’da kazanmanız için gereken her şeyi ücretsiz olarak sizlere sunmaya devam ediyoruz. Futbol ve basketbol başta olmak üzere, bahis bülteninde yer alan maçlarla ilgili önemli bilgiler ve basketbol iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeye devam edin…

Günün NBA Tahminleri 7 Nisan Çarşamba

Miami Heat – Memphis Grizzlies

Memphis Grizzlies sezon başından beri ana skor opsiyonu Jaren Jackson Jr’dan yararlanamamasına rağmen batıda play-in potasına tutundu. Fakat deplasmanda son dönemde savunmada aksıyorlar. Ayrıca kazandıkları son iki maçlarında kenardan gelen oyunculardan aldıkları ekstra skor katkısıyla galibiyete ulaştılar. Miami Heat ise son dönemde oldukça formda. Sonuç olara dört maç üst üste kazanarak play-off potasına girdiler. Çünkü rol oyuncularından son dönemde iyi katkı alıyorlar. Özetle evlerinde Grizzlies karşısında kazanmaya yakın olan taraf Miami Heat.

TAHMİN: Miami Heat Kazanır
ORAN: 1,35

Toronto Raptors – Los Angeles Lakers

Toronto Raptors, Lakers karşısında sezonun on birinci back to back maçına çıkacak. Fakat şu ana kadar oynadıkları 10 back to back karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabildiler. Ayrıca son 9 maçlık periyotta 3 galibiyet alırken savunma verimliliğinde son iki maçlarındaki gayretleriyle on birinci sırada yer aldılar. Bu periyotta evlerinde oynadıkları 5 karşılaşmadan üçü alt neticelendi. Lakers’in ise deplasmanda oynadığı son 4 maçtan üçünde düşük skor çıktı. Özetle bu maçta da Los Angeles Lakers oyun ritmini belirler ve maç düşük skorda kalır.

TAHMİN: Toplam Sayı 213,5 ALT
ORAN: 1,50

Boston Celtics – Philadelphia 76’ers

İki takım arasında bu sezon oynanan iki maçı da evinde Sixers kazanmayı başardı. Ayrıca bu karşılaşmalarda ortalama 228.5 sayı çıktı. Boston Celtics son dönemde Robert Williams’ın ilk beşe yerleşmesi ve Fournier’nin altıncı adam olarak form yakalamasıyla birlikte topu daha iyi paylaşan bir takıma dönüştü. Fakat savunmada sorun yaşıyorlar ki evlerinde ligin başa güreşen takımlarına karşı oynadıkları son üç maçı kaybetmeleri bunun en açık kanıtı. Ayrıca Jayson Tatum son dönemde oldukça formda. Sonuç olarak iki takımın son maçında olduğu gibi yüksek skorlu bir maç olur.

TAHMİN: Toplam Sayı 219,5 ÜST
ORAN: 1,52

 


Benzer içerikler