Günün NBA Tahminleri 6 Kasım 2019 Çarşamba

nba banko maçlar6 Kasım Çarşamba gecesinin basketbol analizleri ile karşınızdayız. Gece bülteninde yer alan takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen ekibimiz, bugünün bankolarını belirledi. İşte günün NBA tahminleri 6 Kasım:

Günün NBA Tahminleri 6 Kasım Çarşamba

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics

Cleveland, sahasında Dallas’a farklı kaybederek bu sezonki ilk iç saha mağlubiyetini aldı. Deplasmanda ise tüm maçlarını kaybeden ekip 6 maçta sadece iki galibiyete sahip.
Boston Celtics ise ilk maçta Philadelphia’ya kaybettikten sonra oynadığı 4 maçı da kazandı. Bu seride Toronto ve Milwaukee gibi güçlü ekipleri devirmeyi başardılar. Boston Celtics’ten Jaylon Brown sakatlığı nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Brad Stevens’ın yaptırdığı savunma sezon başı olmasına karşın işler durumda. 5 maç sonunda potalarında ortalama 103 sayı gördüler. Ev sahibi ekibin de bu savunma karşısında sıkıntı yaşaması muhtemel. Boston deplasmanda olmasına karşın rakibini az sayıda tutar.

TAHMİN: Ev sahibi Toplam Sayı 104,5 Altı
ORAN: 1,70

Denver Nuggets – Miami Heat

Miami Heat şu an sezonun en zorlu ekiplerinden biri. Sakatlık problemleri yaşanılan döneme rağmen çok fazla yüksek enerji üretebilen, değerli bir takım yapısına sahipler. Bugün yine Winslow ve Derrick Jones Jr.’ın durumları maç saatine doğru netlik kazanacak. Denver Nuggets, sezona güçlenerek girdi ama rakiplerin yükselen düzeyleri nedeniyle ilk bölümde sıkıntılar yaşadılar. 6 maçta 4 galibiyet almış olsalar da daha oyun anlamında pek sezonu açabilmiş değiller. Will Barton’ın durumu maç saatine doğru netlik kazanacak. Miami Heat, deplasmanda da olsa son ana kadar maçın içinde kalacaktır.

TAHMİN: Maç Sonucu 2 (+6,5)
ORAN: 1,50

 


Benzer içerikler