Günün NBA Tahminleri 6 Ağustos 2020 Perşembe

19 aralık nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 6 Ağustos ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 6 Ağustos Perşembe

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder

Toronto karşısında kaybeden Lakers reaksiyon gösterip Utah’ı devirdi. İlk iki maçta düşük şut yüzdesi ile oynadıktan sonra bu kez %50’yi geçtiler. Yarın Houston ile oynayacaklar ve koç Vogel iki maçta da ilk beş oyuncularını oynatacağını belirtti. İlk maçı rahat kazanan Oklahoma ikinci maçta guardlarından yoksun Denver’a uzatmada kaybetti. Oklahoma bu maçta sert savunması ile rakibinin formsuz hücum hattını durduracaktır. Fazla sayı çıkmaz.

TAHMİN: Toplam Sayı 223,5 ALT
ORAN: 1,45

Dallas Mavericks – Houston Rockets

İlk iki maçta rakipleri karşısında erkenden farkı 30’lara çıkartıp kazanan Orlando bu kez Indiana karşısında ilk çeyrekten 21 sayı geri düşüp kaybetti. Toronto ilk maçta Lakers’ı devirdikten sonra Miami karşısında üçüncü çeyrekte 17 sayılık farkın erimesine engel olamasa da kazandı. VanVlet 7 üçlük isabeti ile 36 sayı atıp kariyer rekorunu kırdı. Siakam ilk maçın aksine verimli oynadı. Toronto’nun rakibini düşük skorda tutacaktır. 230 sayı çıkmaz.

TAHMİN: Toplam Sayı 229,5 ALT
ORAN: 1,38

 


Benzer içerikler