Günün NBA Tahminleri 5 Nisan 2021 Pazartesi

nba banko maçlarPazartesi gecesinin basketbol analizleri ile karşınızdayız. Dolayısıyla gece bülteninde yer alan maçlarda, takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen ekibimiz, bugünün bankolarını belirledi. İşte günün NBA tahminleri 5 Nisan:

Günün NBA Tahminleri 5 Nisan

Philadelphia 76ers – Memphis Grizzlies

Sixers bu karşılaşmada back to back oynayacağı için Joel Embiid’in sakatlık dönüşü dinlendirilmesi gündemde. Dolayısıyla onun yokluğunda Mike Scott ve Dwight Howard daha fazla süre bulacaktır. İki takım arasında bu sezonki ilk buluşmayı evinde Grizzlies 106-104 kazandı. Çünkü Grizzlies deplasmanda daha skorer bir takım kimliğine sahip. Fakat Sixers ise evinde son dönemde skor sıkıntısı yaşamıyor. Sonuç olarak iki takımın form durumunu göz önüne bulundurulduğunda yüksek skorlu bir maç olacaktır.

TAHMİN: Toplam Sayı 223,5 ÜST
ORAN: 1,50

Atlanta Hawks – Golden State Warriors

Özellikle Atlanta Hawks cephesinde Danilo Gallinari ve Trae Young’ın durumlarındaki belirsizlik maç için bahis almayı zorlaştırıyor. Fakat Golden State Warriors cephesinde Stephen Curry’nin bu gece oynaması önemli bir gelişme. Çünkü Golden State Warriors onun yokluğunda deplasmanda oynadığı son yedi maçtan beşini hücum üretkenliğinden uzak ve düşük yüzdelerle oynayarak az skorlu maçlar oynadı. İki takım arasında bu sezon oynanan ilk maçı deplasmanda Hawks 124-108 kazanmıştı. O karşılaşmada Curry sakatlığından ötürü süre alamamıştı. Özetle Atlanta Hawks’ın eksiklerini düşünerek karşılaşmadan düşük skor çıkacaktır.

TAHMİN: Toplam Sayı 229,5 ALT
ORAN: 1,52

Denver Nuggets – Orlando Magic

İki takım arasında bu sezon oynanan ilk maçı deplasmanda Denver Nuggets 110-99 kazanmayı başarmıştı. Ancak o karşılaşmadan bu yana özellikle Magic cephesinde kadro büyük değişime uğradı. Ayrıca bu maçın Aaron Gordon için ayrı bir önemi var. Çünkü All Star sonrasında yapılan takaslardan sonra eski takımına karşı ilk kez forma giyecek. Nuggets son üç maçını kazanırken aleyhine açılan handikabı aşmayı başardı. Ayrıca evlerinde oynadıkları son iki maçta Hawks ve Sixers karşısında ilk yarıdan farkı açmayı başardılar. Magic karşısında da ilk yarıyı önde kapatırlar.

TAHMİN: Denver Nuggets İlk Yarı Kazanır (-7,5)
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler