Günün NBA Tahminleri 4 Ağustos 2020 Salı

nba banko maçlarHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 4 Ağustos ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 4 Ağustos Salı

New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies

Memphis önce Porland’a sonra da San Antonio’ya yenilerek geriden gelen takımlara yakalanmaktan kaçamadı. New Orleans play-off trenini kaçırıyor artık ama bu gece Memphis’e bir darbe de onlardan gelebilir. LA Clippers maçındaki sezonun en utanç verici mücadelesinden sonra genç bir takım reaksiyon göstermeli. Ingram ve Zion’un önderliğinde Morant ve arkadaşlarına karşı bu reaksiyonu göstereceklerdir.

TAHMİN: New Orleans Pelicans Kazanır
ORAN: 1,38

Utah Jazz – Los Angeles Lakers

İki takımın da Orlando Bubble’daki üçüncü maçı olacak. Lakers, Clippers galibiyetiyle başlamıştı ancak Raptors’a 15 sayı farkla mağlup oldu. Jazz ise Pelicans’ı yenerken de pek hoş bir görüntü vermemişti. Thunder’a kaybettikleri maçta da adeta sahada yoktular yani oyuncular maça gelmemişti resmen. Utah’ın pandemi sonrasında hiç de konsantre değil. Lakers ise rakibine göre daha disiplinli bir takım görüntüsü çiziyor. James’in mağlubiyet sonrası ekstra motive olacaktır. Lakers kazanır.

TAHMİN: Los Angeles Lakers Kazanır (-4,5)
ORAN: 1,48

 


Benzer içerikler