Günün NBA Tahminleri 31 Temmuz 2020 Cuma

nba banko maçlarCuma gecesinin basketbol analizleri ile karşınızdayız. Gece bülteninde yer alan maçlarda, takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen ekibimiz, bugünün bankolarını belirledi. İşte günün NBA tahminleri 31 Temmuz:

Günün NBA Tahminleri 31 Temmuz

New Orleans Pelicans – Utah Jazz

8 maçlık mini sezonda yeni format bazı takımlar için ciddi avantaj sağlıyor. New Orleans da bu takımlardan biri çünkü artık 8. sıradaki takımı yakalamak yerine 9. sıraya oturmak ve 8. sıradaki takımla aradaki galibiyet farkını en fazla 4 galibiyette tutmak onlar için yeterli olabilir. Bu şekilde, 8 ve 9. sıradaki takımlar arasında 2 maçlık mini bir eleme yapılacak ve kazanan 8. sıradan playofflara katılacak. Son dönemde toparlanarak çıkışa geçmişlerdi. Rakip Utah ise başlangıçta biraz sendeleyebilir. Zion’un durumu net değil fakat Pelicans o oynamasa da dinamik ve iştahlı bir takım. Bu formata galibiyetle başlarlar.

TAHMİN: New Orleans Pelicans Kazanır
ORAN: 1,50

Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers

Pandemi sonrasında NBA, Batı’nın zirvesindeki iki takımın mücadelesiyle başlıyor. Lakers LeBron James’in dominant oyunu ve Anthony Davis’in de desteğiyle müthiş bir çıkış yakalamıştı. Clippers da Lakers kadar göze batmasa da Şubat sonu ve Mart ayında arka arkaya mücadele ettiği tüm playoff takımlarını yenmeyi başarmıştı. Sadece Lakers’a kaybettiler. Dolayısıyla bu maçı özel kılan bir faktör oluyor. Son 8 maçtaki tek yenilgileri Lakers’a karşıydı. İki takımın bu sezonki karşılaşmalarında çok yüksek skorlar görmedik. Playoff öncesi mesaj verme anlamında önemli bir maç olacak. Lakers normal sezonda olduğu gibi yine kazanmaya yakın olan taraf.

TAHMİN: Los Angeles Lakers Kazanır
ORAN: 1,40

 


Benzer içerikler