Günün NBA Tahminleri 3 Ağustos 2020 Pazartesi

cumartesi nba tahminleriPazartesi gecesinin basketbol analizleri ile karşınızdayız. Gece bülteninde yer alan maçlarda, takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen ekibimiz, bugünün bankolarını belirledi. İşte günün NBA tahminleri 3 Ağustos:

Günün NBA Tahminleri 2 Ağustos

Houston Rockets – Milwaukee Bucks

Verilen aradan sonra oynanan ilk maçta Dallas’ı uzatmalar sonunda 149-153 mağlup eden Houston, normal sezonda olduğu gibi bol sayı atıp yemeye devam edecek gibi. Doğunun lideri Milwaukee ise Boston’ı devirerek kaldığı yerden devam etti. Bu maçta da ilk yarıyı önde kapattılar. Maçlara genel olarak hızlı başlayan ve skor üstünlüğünü alan Milwaukee, bu maçta benzer bir sonuç elde edecektir.

TAHMİN: İlk Yarı Milwaukee Bucks Kazanır
ORAN: 1,48

Phoenix Suns – Dallas Mavericks

Sezon genelinde gösterilen başarısız performans ile play-off hattının uzağında kalan Phoenix, genç kadrosu ile önümüzdeki seneler için kalan maçlara çıkacak gibi. Orlanda karşısında kazanarak iyi sinyaller verdiler. İnişli çıkışlı bir sezon geçiren Dallas ise aradan sonra ki ilk maçta Houston’a uzatmalar sonunda kaybetti. O beklenilen savunma Houston’ın kalitesi hücumu karşısında kayıtsız kaldı. Fakat Phoneix maçında durum farklı olacaktır. Rakiplerini ve maçı düşük skorda tutarlar.

TAHMİN: Toplam Sayı 241,5 ALT
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler