Günün NBA Tahminleri 24 Kasım 2019 Pazar

nba banko maçlarHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 24 Kasım ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 24 Kasım Pazar

Charlotte Hornets – Chicago Bulls

Kadro yapısına göre beklenenin üzerinde bir performans gösteren Charlotte, sezon başındaki beklentilerin altında kalan Chicago’yu konuk ediyor. Charlotte, üst üste 3 deplasman maçından aldığı yenilgilerle bu karşılaşmaya geliyor. Chicago Bulls ise 4 maçlık iç saha serisinde oldukça güçlü rakiplerle karşı karşıya gelirken sadece beklenilecek şekilde Detroit karşısında galibiyete ulaşabildi. İç sahada gelen yenilgiler sonrası Chicago, bu kez deplasmanda reaksiyon göstererek bu kötü gidişata son vermeye çalışacaktır. Temponun yüksek olacağı maçta bol sayı izleriz.

TAHMİN: Toplam Sayı 213,5 ÜSTÜ
ORAN: 1,40

Philadelphia 76ers – Miami Heat

Doğu Konferansı’nda üst sıraları ilgilendiren mücadelede Philadelphia ile Miami Heat karşı karşıya gelecekler. Philadelphia, deplasman maçlarıyla yaşadığı kötü seriyi biraz olsun toparlamışa benziyor. Çok da güçlü rakiplerle oynamamış olsalar da son 3 maçlarından galibiyetle ayrıldılar. İç sahada ise şu ana kadar 6’da 6 yapmış durumdalar. Miami, oynadığı son 5 karşılaşmayı da kazandılar. Kalite ve oyun anlamında üstün oldukları rakiplere karşı maçın başından o farkı ortaya koyabiliyorlar. Genel olarak pozisyon şanslarını sürekli potaya atak eden kısalarıyla yaratan Miami Heat’in, Philadelphia 76ers’ın etkili uzunlarına karşı sıkıntılar yaşayacaktır. Philadelphia’nın çok güven vermeyen oyununa rağmen bu maçta sahip olduğu avantajlar değerlendirerek parkeden galibiyetle ayrılır.

TAHMİN: MAÇ SONUCU 1
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler