Günün NBA Tahminleri – 24 Ekim Çarşamba 2018

çarşamba nba tahminleri24 Ekim Çarşamba Günün NBA Tahminleri ile karşınızdayız. NBA’de heyecan bu gece oynanacak olan 3 maçla devam edecek. Her güne özel NBA analizleri ile kazandıran ekibimiz, paranızı katlayacak gecenin kazandıracak basketbol tahminleri belirlediler. İşte bu gece oynanacak olan NBA maçlarından kazandıracak seçimlerimiz:

Çarşamba Günün NBA Tahminleri – 24.10.18

New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers

New Orlenans sezona 2’de 2 ile başladı. İlk maçta Houston deplasmanında 19 sayı farkla kazandıktan sonra Sacremento Kings’i de 20 farkla devirdiler. Bu gece oynayacakları maçla birlikte iç sahada üst üste 3 maç yapacaklar. Hedefleri bu galibiyet serisinin devamını getirmek olacak. Los Angeles Clippers da son iki maçını kazandı. Harris ve Gallinari’nin performansları dikkat çekici. Ev sahibi ekibin pota altındaki iki önemli oyuncusu Mirotic ve Davis sezona iyi başladılar. Clippers’ın da bu bölgedeki savunma problemleri düşünüldüğünde, ev sahibi kazanmaya yakın olan taraf.

Tahmin: Maç Sonucu 1 (-6,5)

Denver Nuggets – Sacramento Kings

Denver Nuggets sezona muhteşem bir giriş yaparak 3’te 3 yaptı. Sezon başı olmasından dolayı müthiş tempolar izlememize rağemn Denver 3 maçta da rakiplerini 100 sayı altından tutarak önemli bir savunma performansı ortaya koydu. Nikola Jokic de büyüleyici performansıyla Batı Konferansı’nda haftanın oyuncusu seçilmeyi başardı. Sacramento Kings de sezon bu tempodan nasibine alarak oldukça yüksek sayılar yiyerek giriş yaptı. New Orleans’tan 149 Oklahoma’dan ise 120 sayı yediler. Ev sahibi ekip böyle bir ivme yakalamışken, iç sahada, ligin en zayıf ekiplerinden birini konuk edecek olmaları 4’te 4 yapmaları için büyük avantaj. Maça hızlı başlayarak ilk yarıyı önde tamamlarlar.

Tahmin:  İlk Yarı Sonucu 1 (-5,5)

 


Benzer içerikler