Günün NBA Tahminleri 22 Ekim 2018 Pazartesi

22 ekim nba bankosu22 Ekim Pazartesi Günün NBA Tahminleri ile sizin de cepleriniz dolacak. Pazarı pazartesiye bağlayan gece oynanacak olan NBA maçları için uzman ekibimiz paranızı katlayacak basketbol tahminleri belirlediler. İşte bu gece oynanacak olan NBA maçlardan kazandıracak seçimlerimiz:

22 Ekim Pazartesi Günün NBA Tahminleri

758 Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks

LeBron James sonrasında Cleveland Cavaliers’ın nasıl bir performans ortaya koyacağı merak konusuydu. İlk iki maçını kaybeden ekip özellikle savunma konusunda geriledi. Milli oyuncumuz Cedi Osman geçen seneye göre daha fazla süre bulmaya başladı ve takıma ciddi katkı sunuyor. İlk maçta Toronto deplasmanında 116 sayı yedikten sonra Minnesota deplasmanında da 131 sayı yediler. İlk kez seyircilerinin önüne çıkacaklar. Atlanta Hawks da rakibi gibi ilk iki maçını dışarıda oynadı. New York ve Memphis karşısında kaybettiler. Sezon başında fiziksel olarak daha dingin ve hazır olan takımların gösterdiği yüksek tempo dikkat çekici. Bu maçta da aynı yüksek tempoyu ve bol sayı izleriz.

Tahmin: Toplam Sayı 229,5 ÜST

760 Denver Nuggets – Golden State Warriors

Los Angeles Clippers karşısında sezonu galibiyetle açan denver, dün gece Phoenix Suns karşsında farklı kazanarak 2’de 2 yapmış oldu. Bu kez rakip biraz daha sert. Golden State Warriors dün gece Utah Jazz’ı mağlup ederek yoluna kayıpsız devam ediyor. Buna rağmen bu galibiyetin son saniyede geliyor olması sezonun ilk maçlarında kaza yapabilme ihtimallerinin de olacağının göstergesi. Henüz savunma konusunda istenilen seviyede değiller. Denver da iyi başlangıçtan sonra belki de bunu değerlendirebilecek nitelikte. Temponun ilk haftalarda tüm maçlarda olduğu gibi yüksek olması beklenen maçta bol sayı izleriz.

Tahmin: Toplam Sayı 229,5 Üstü

Banko maçlar ile kazanmak isteyenler doğru adrestesiniz! Her gün güncellenen içeriğiyle kazandırmayı alışkanlık haline getiren bahistahminleri5.com, futbol tahminleri için yakaladığı yüksek tutturma yüzdesinden sonra nba tahminleri ile de oldukça iddialı.

 


Benzer içerikler