Günün NBA Tahminleri 1 Ağustos 2020 Cumartesi

19 aralık nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 1 Ağustos ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 1 Ağustos Cumartesi

Milwaukee Bucks – Boston Celtics

Milwaukee hala doğunun favorisi olan takım. Boston’da ise eksikler can sıkıyor. Bu gece sahadan hangi 5 ile olacakları merak konusu. Uzun süre verilen aradan sonra saha içinde adaptasyon göstermeleri zor olacaktır. İlk maçları olduğu için de Milwaukee de fazla efor sarfermeyebilir. Buna karşın karşısındaki eksik kadrosu ile Boston’ı mağlup edeceklerdir.

TAHMİN: Milwaukee Bucks Kazanır
ORAN: 1,38

Dallas Mavericks – Houston Rockets

Powell’ın yanı sıra Finley ve Lee’de Dallas’ta parkede olmayabilir. Houston ise Gordon’dan yoksun olacak. Kısıtlı kadrosuyla daha büyük sıkıntı çekebilirler. Sezon boyunca hücumda sorun yaşamasalar da özellikle pota altı savunması hala sorun teşkil ediyor. Pandemi arasından sonra da bunu düzeltecekleri meçhul. Tempolu geçecek maçta bol sayı çıkacaktır.

TAHMİN: Toplam Sayı 225,5 Üstü
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler