Günün NBA Kuponu – 14.03.2018

Üst üste belirledikleri seçimler ile kazandıran bahis tahminleri ekibi, günün maçlarını detaylı incelediler ve sizler için günün NBA kuponu oluşturdular. Bizi takip edin, gecelerini de cepleriniz dolsun!

14 Mart Çarşamba Günün NBA Kuponu

788 Philadephia 76’ers – Indiana Pacers 210,5 ALT  1,70

791 Brooklyn Nets – Toronto Raptors MS 2 (-9,5)  1,70

793 Chicago Bulls – La Clippers 224,5 ÜST  1,70

Toplam Oran: 4,91

banko nba kuponuPHILADEPHIA 76’ERS – INDIANA PACERS

Philadelphia çıktığı 4 maçlık deplasman turnesinden 2 galibiyet 2 mağlubiyet ile ayrıldı. Son maçta Brooklyn karşısında farklı kazandılar. Sahalarında ise bambaşka bir oyun ortaya koyuyorlar. Son 11 iç saha maçlarını da kazandılar. Indiana ise oldukça formda. Son 6 maçta sadece 1 kez kaybettiler. Kazandıkları maçlarda ise 100 sayının üzerinde yemediler. Son maçta Boston karşısında kazanarak Doğu Konferansı’nda 3. sıraya kadar yükseldiler. Formda iki takımın mücadelesin kazananı savunma performansları belirleyecektir. Düşük skorlu bir maç olur.

BROOKLYN NETS – TORONTO RAPTORS

Brooklyn son dönemde iyi maçlar çıkarsa da sahadan mağlup ayrılmaktan kurtulamadı. Son maçta Philadelphia karşısında adeta dağıldılar. Toronto müthiş çıkışını sürdürüyor. Üst üste oynadıkları son 8 maçı da kazandılar. Bu galibiyetler arasında güçlü Houston da var ki onların 17 maçlık galibiyet serisini sonlandırdılar. Son 18 maçta sadece 1 kez kaybettiler. Son dönemin formsuz ekibi Brooklyn karşısında da farklı kazanarak galibiyet serisini 9 maça çıkarırlar.

CHICAGO BULLS – LA CLIPPERS

Kadrosu oldukça zayıflayan Chicago, oldukça kötü bir sezon geçiriyor. Buna rağmen son maçta Atlanta karşısında kazanarak dış sahada 9 maç aradan sonra kazandılar. Deplasman turnesi bu maç ile başlayacak olan Clippers ise bundan önceki maçların 6’sını sahasında oynadı ve 4 galibiyet aldılar. Kazandıkları bu 4 maçta da 110 sayı üzerinde skor üretmesini bildiler. Son maçta ise zayıf rakibi Orlanda karşsıında oldukça zorlanmalarına karşın kazandılar. Bu maç ile birlikte 8 karşılaşmanın 7’sini deplasmanda oynayacaklar. Temponun yüksek olmasını beklediğim maçta bol sayı çıkacaktır.

««« Üye Ol Anında 20 TL Hesabına Gelsin! »»»
 


Benzer içerikler