Günün NBA Kuponu – 02.04.2018

Her gün güncellenen içeriği ile basketbol tahminleri ile fark yaratan ekibimiz, 2 Nisan Pazartesi gecesi oynanacak olan maçlardan oluşturduğu günün NBA kuponu ile sizlerle. Takımların ve oyuncuların güncel durumlarını takip eden uzman tahmincilerimiz sizlere rehber olmaya devam ediyor.

Günün NBA Kuponu – 02.04.2018

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder MS 1 1,95
Denver Nuggets – Milwaukee Bucks MS 1 1,54
Toplam Oran: 3,00

NEW ORLEANS PELICANS – OKLAHOMA CITY THUNDER2 nisan nba banko maçlar

Sahasında oynadığı 4 maçı üst üste kazandıktan sonra düşüş yaşayan New Orleans son 3 maçını kaybetti. Son maçta Cleveland’a kaybederken ise Davis kötü bir performans sergiledi. Maça da iyi bir başlangıç yaparak ilk yarıyı 10 sayı önde kapatmalarına rağmen kaybettiler. İlk 8 için önemli kayıplar yaşadıktan sonra en yakın rakibi olan Denver ile galibiyet farkı sadece 2’e indi. Oklahoma da rakibi gibi üst üste 6 maçını kazandıktan sonra oynadığı son 5 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Kaybettikleri bu 4 maçtan 3’ü playoff yarışındaki rakiplerine karşıydı. Westbrook son maçta iyi bir performans sergilese de uzatmalarda Denver’a kaybettiler. İki takımın bu sezon ki karşılaşmalarının ikisini de New Orleans kazandı. Formsuz iki takımdan ev sahibi kazanarak play-off için yarışını sürdürür.

DENVER NUGGETS – MILWAUKEE BUCKS

Deplasman turnesini tamamlayan Denver, bu zorlu dönemde 7 maçta 3 galibiyet alarak kritik kayıplar yaşadı. Son maçta güçlü Oklahoma karşısında uzatmalarda kazandılar. Rakiplerinin de etkili form sergileyemedi haftada ilk 8 ile aralarında sadece 2 galibiyetlik bir fark bulunuyor ve kalan 6 maçın 4’ünü seyircisi önünde oynayacaklar. Milwaukee oynadığı son 5 maçta sadece 1 kez yenildi. Son maçta LA Lakers karşısında üstünlüklerini koruyamayarak maçın uzatmaya gitmesine engel olamasalar da kazanmasını bildiler. İki takımın son karşılaşmasını Denver, deplasmanında 134-123 kazanmıştı. Ev sahibi uzun süre sonra seyircilerinin karşısına galibiyetle dönecektir.

 


Benzer içerikler