Güney Kore-Senegal İddaa Tahmini (11 Haziran)

11 haziran hazırlık maçları tahminleri11 Haziran Pazartesi 326 koduyla bültende yer alan Güney Kore-Senegal iddaa tahmini için doğru adrestesiniz.

326 Güney Kore-Senegal

► Güney Kore, Dünya Kupası Asya Elemeleri A grubunda mücadele etti. 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 yenilgi alarak 15 puanla grubunu 2. sırada tamamladı.

► Senegal, Dünya Kupası Afrika Elemeleri 3. Tur D grubunda mücadele etti. 4 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 14 puanla grubunu lider tamamladı.

Tahmincimizin Seçimi:

««« Üye Olan herkese 15 TL Deneme Bonusu! »»»

İki takım da Dünya Kupası öncesinde son hazırlık maçlarını oynuyorlar. Güney Kore bundan önce oynadığı 3 hazırlık maçında tatmin edici sonuçlar alamadı. Honduras karşısında kazandıktan sonra Bosna’ya farklı kaybettiler ve zayıf Bolivya karşısında ise golsüz beraberlik aldılar. Senegal her ne kadar rakibine oranla daha fazla yetenekli isme sahip olsa da takım olmak da problem yaşadıkları gözlemleniyor. Lüksemburg gibi oldukça zayıf bir rakip karşısında kazanamadıktan sonra Hırvatistan karşısında da öne geçmelerine karşısında kaybettiler. Yine de Senegal kadro kalitesi ile kazanmaya yakın olan taraf.

Tahmin: MS 2

Oran: 1,85

 


Benzer içerikler