Gecenin NBA Tahminleri – 3 Aralık Pazartesi 2018

pazartesi nba iddaa tahminleri3 Aralık Gecenin NBA Tahminleri ile karşınızdayız. Pazarı pazartesine bağlayan gece oynanacak olan NBA maçlarını sizler için analiz eden ekibimiz, yüksek güvenli basketbol tahminleri belirlediler. İşte banko NBA tahminlerimiz:

3 Aralık Gecenin NBA Tahminleri

708 Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers

Müthiş bir seri yakalayarak 8 maçtan 7 galibiyet çıkartan Dallas, Lakers deplasmanında ikinci yarıyı kötü oynayıp kaybetti. İlk çeyreğin ardından çok düşük şut yüzdesiyle oynadılar. Hızlı hücumlardan çok sayı yediler. Yıldız çaylakları Doncic hücumda verimsiz oynadı. Bu maç öncesinde Powell, Doncic ve Kleber’in durumları şüpheli. Batı lideri Los Angeles Clippers son 10 maçta 9 galibiyet aldı. Deplasman turnesi ilk maçında Sacramento’yu devirdiler. Harris etkili performansını sürdürüyor. İki takım da formda bir süreçten geçse de LA Clippers kazanmaya yakın olan taraf.

TAHMİN: Los Angeles Clippers Kazanır

709 San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers

Son iki maçını farklı kaybeden San Antonio Popovich dönemindeki en kötü dönemini yaşıyor diyebiliriz. Böyle dönemlerden sonra normalde reaksiyon gösteren Spurs, bu sezon o kadro kalitesine ve oyun mantelatisine sahip değiller. Aldridge verimsiz oynuyor. DeRozan son maçlarda etkili olamadı. Portland son iki haftada playoff potasında olan takımlara karşı 6 maçı da kaybederken playoff dışında olan takımlara karşı 3 maçı da kazandı. Son maçta Denver karşısında 17 sayıdan geri dönselerde kazanacak reaksiyonu gösteremediler. McCollum yüksek şut yüzdesiyle oynayıp 33 sayı attı. Lillard’ın düşük şut yüzdesiyle oynadığı bir maçta Aminu’dan sürpriz katkı aldılar. Nurkic istikrarlı katkısını sürdürüyor. Formsuz rakipleri karşısında deplasmanda da olsa kazanacaklardır.

TAHMİN: Portland Trail Blazers Kazanır

 


Benzer içerikler