Gecenin NBA Tahminleri – 19 Aralık Çarşamba 2018

19 aralık nba tahminleriGecenin NBA Tahminleri ile kazanmak isteyenler doğru adrestesiniz! 19 Aralık Çarşamba gecesi oynanacak olan NBA maçlarındaki takımlardan son haberleri ve oyuncu performanslarını analiz eden ekibimiz, banko basketbol tahminleri hazırladılar. İşte gecenin kazandıracak NBA tahminleri:

19 Aralık Çarşamba Gecenin NBA Tahminleri

796 Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers

Son dönemin formda takımı Indiana, en son New York karşısında farklı kazanarak galibiyet serisini 7 maça çıkarttı. Victor Oladipo’nun da dönüşüyle müthiş bir ivme kazanmış durumdalar. Bu süreçte Philadelphia deplasmanı da dahil iddialı takımları, kayda değer farklarla devirdiler. Cleveland’ın savunması oldukça sorunlu ve son iki maçta iç sahada olmalarına rağmen toplamda 242 sayı yediler. Ev sahibi ekip ise son 5 maçta 100 üzerinde sayı bulmayı başardı. Indiana Pacers seyircisi önünde farklı bir galibiyet alarak serisini devam ettirir.

TAHMİN: MAÇ SONUCU 1 (-12,5)

799 Denver Nuggets – Dallas Mavericks

Denver sakatlık problemleri ile boğuştuğu üst üste 2 deplasman mağlubiyetinden sonra seyircisi önünde 3’te 3 yaptı. Bu maçla birlikte mini bir deplasman turnesine çıkacaklar. Son maçta Toronto karşısında üçüncü çeyrekte 13 sayı geride oldukları maçta 23-2’lik seri ile galibiyete uzandılar. Dallas 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 2 maçı kaybetti. İç sahada yakaladıkları 11 maçlık galibiyet serisi son maçta Sacremento karşısında kaybederek son buldu. Uzun süren sakatlığı sonrası iç sahada ilk maçına çıkan Nowitzki’ye destek büyüktü. Dallas sahasındaki iyi performansa rağmen deplasmanda sadece iki maç kazanabildi. Yine de bu deplasmanda son topa kadar maçın içinde kalacaklardır.

TAHMİN: MAÇ SONUCU 2 (+5,5)

 


Benzer içerikler