Çarşamba NBA Banko Maçlar 28.04.2021 (KAZANDI)

28 Nisan gecesi oynanacak olan NBA karşılaşmalarından en güvendiğimiz seçimleri çarşamba NBA banko maçlar olarak yayında. Sitemizde yer alan banko maçlar ile nba kuponu oluşturabilirsiniz.

28 Nisan Çarşamba NBA Banko Maçlar

Golden State Warriors – Dallas Mavericks

Bu sezon iki kez karşılaşan Golden State ve Dallas takımların maçlarında denge vardı. Fakat sezonun ilk buluşmasında Golden State Warriors back to back oynayan rakibini deplasmanda 147-116 yendi. Fakat diğer maçta Dallas ev sahibi avantajını da kullanarak 134-132 kazanmayı bildi. Golden State’te Curry, Dallas’ta ise Doncic gibi önemli isimler kadro yer alacak. Dallas back to back oynayacağı için ev sahibi Warriors’ı galibiyete daha yakın görüyorum. Bu sezon oynanan iki maçta olduğu gibi yine yüksek skor bekliyorum. Nba banko maçlar için ilk seçimimiz bu olacak.

TAHMİN: Toplam Sayı 222,5 ÜST
ORAN: 1,50

Indiana Pacers – Portland Trail Blazers

İki takım da sezon başındaki beklentinin aksine savunmada sorun yaşıyor. Özellikle boyalı bölgede etkisizler. Ayrıca kadro kalitelerine oran savunma verimliliği düşük. Indiana Pacers son üç maçını kazanırken kağıt üzerinde kolay rakiplere karşı oynadı. Portland Trail Blazers ise son beş maçını kaybederken maç sonlarında çok basit hatalar yaptı. Açıkçası rakipleri Pacers’a oranla daha yüksek profilli bir kadroları var. Dolayısıyla da iki takımın da savunmalarında bu kadar sorun varken taraf bahsindense sayılara yönelmek mantıklı. Sonuç olarak nba banko maçlar için önereceğim seçim yüksek skorlu bir maç olacağıdır.

TAHMİN: Toplam Sayı 236,5 ÜST
ORAN: 1,52

Houston Rockets – Minnesota Timberwolves

İki takım arasındaki ilk maçı Minnesota’da oynandı ve ev sahibi 107-101 kazandı. Fakat ikinci maç Houston’da oynandı ve bu kez Rockets 129-107’lik ev sahibi galibiyeti var. Ayrıca Minnesota son dönemde rakibine oranla daha iyi basketbol oynuyor. Çünkü son 10 maçlarından beş galibiyet çıkardılar. Houston Rockets ise ligin en dağınık takımlarından biri. NBA banko maçlar için son seçimimiz için; son dönemde rakiplerine oranla daha formda olan Minnesota, deplasmanda da olsa kazanacaktır.

TAHMİN: Minnesota Timberwolves Kazanır
ORAN: 1,60

 


Benzer içerikler