Banko NBA Kuponu – 05.03.2018

5 mart nba banko kuponHer gün güncellenen içeriği ile basketbol analizlerinde fark yaratan bahis tahminleri, 5 Mart Pazartesi gecesi oynanacak olan maçlardan oluşturduğu banko NBA kuponu ile karşınızda. Takımların güncel durumlarını inceleyen uzman ekibimiz sizlere rehber olmaya devam ediyor.

BANKO NBA KUPONU – 05.03.2018

764 Washington Wizards – Indiana Pacers MS 1 (-3,5) 1,70
766 Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers MS 2 (-0,5) 1,70
767 LA Clippers – Brooklyn Nets MS 1 (-7,5) 1,70
Toplam Oran: 4,91

 Bu Kuponu Daha Yüksek Orandan Oynamak İçin Tıkla!

764 WASHINGTON WIZARDS – INDIANA PACERS MS 1 (-3,5)
İyi bir form yakalayan Washington üst üste oynadığı 6 maçta 5 galibiyet aldıktan sonra sahasında konuk ettiği iki güçlü rakip karşısında kazanamayarak düşüşe geçti. Son maçta Toronto karşısında çok fazla top kaybı yapmaları çekişmeli geçen maçı kaybetmelerindeki en büyük etkendi. Uzun süre sonra 100 sayının altında skor ürettiler. Deplasman turnisine nispeten zayıf rakipleri ile başlayan Indiana, bu maçları kaybettikten sonra son maçta sürprize imza atarak Milwaukee’yi devirmesini bildi. Geçen ay karşılaşan iki takımın mücadelesini Washington, Indiana’yı 111-102 devirmişti. Fakat o maçta Indiana’da Oladipo forma giyememişti. Seyircisi önünde Washington, Toronto maçındaki kayıbı istikrarsız rakibi karşısında telafi edeceklerdir.

766 MILWAUKEE BUCKS – PHILADELPHIA 76ERS MS 2 (-0,5)
Yaşanan koç değişiminden sonra iyi bir form yakalayan Milwaukee bu ivmesini kaybetmiş durumda. Kendilerine göre daha zayıf rakiple oynadıkları son 4 maçı da kaybettiler. Indiana karşısında ise son periyotta farkı eritseler de süre kazanmaları için yeterli değildi. Özellikle yıldız oyuncu Antetokounmpo’nun son dönemdeki düşük şut yüzdesi ile oynaması bu düşüşte etken. Philadelphia son 11 maçta 9 galibiyet alarak iyi bir form grafiği ortaya koyuyor. Eski oyuncuları Ersan İlyasova ile anlaştılar ve son maçta ortaya koyduğu performans ile galibiyetin mimarlarından biriydi. Joel Embiid’in performansı da gayet başarılı. Formsuz rakibi karşısında Philadelphia deplasmanda olmasına karşın kazanır.

767 LA CLIPPERS – BROOKLYN NETS MS 1 (-7,5)
Son maçlarda çıkış yakalayan LA Clippers, 4 maçta 3 galibiyet aldı. Kaybedilen tek maçta ise Houston oldukça silik bir görüntü sergilediler. Son maçta ise New York karşısında farklı kazanarak morallendiler. Önemli eksikleri parkelere döndükten sonra Brooklyn toparlandı. Deplasman fikstüründe 2 maçı da kaybetseler de kolay pes etmediler. LA Clippers özellikle hücumda üretkenliğini artırdığı son 6 maçın 5’inde 120 sayıyı aştı. Bu maçta da seyircisi önünde farklı bir galibiyet alarak yükselen formunu devam ettireceklerdir.

 


Benzer içerikler