AFC United-Gais İddaa Tahmini (3 Eylül)

3 eylül isveç ligi tahminleriEkibimiz İsveç Superettan’da oynanacak 787 kodlu AFC United-Gais iddaa tahmini ile kazandıracak seçimi belirledi.

787 AFC United-Gais

► İsveç Superettan Ligi 2018 Sezonu 21. Hafta mücadelesinde, 35 puan 17 averaj ile 3. sırada yer alan AFC United, 23 puan -1 averaj ile 9. sırada yer alan Gais ile karşı karşıya geliyor.

AFC United-Gais maçının önemli istatistikleri:

İki takım arasındaki son maçlarda; AFC United 2, Gais 4 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.

AFC United 7 gol atarken, Gais 8 golle karşılık verdi.

6 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.

AFC United bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçlarda 9 kez 2,5 ve altında gol atıldı. AFC United’in bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı.

Gais bu sezon, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı.

Gais’in bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı.

AFC United bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Gais bu sezon, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta da mağlup oldu.

AFC United bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Yazarımızın Tahmini:

Son 8 maçını kaybetmeyen AFC United, her ne kadar iyi bir seri yakalamış olsa da bu maçlardan sadece 3’ünü kazanabildi. Zirve mücadelesi veren ekip için puan kayıpları ilk 2 sıra ile puan farkının açılmasına neden olmuş durumda. Gais ise 4 maç aradan sonra geçen hafta kazanarak galibiyet hasretini sonlandırdı. Bu deplasmanda işleri zor olsa da savunma yaparak puan alma hedefindeler. 3 gol çıkmaz.

Tahmin: 2,5 ALT

Oran: 1,70

 


Benzer içerikler