5 Aralık Çarşamba NBA Tahminleri

5 aralık banko nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, 5 Aralık Çarşamba NBA Tahminleri ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak banko NBA tahminleri belirlediler. İşte kazandıracak seçimlerimiz:

Günün NBA Tahminleri – 5.12.2018 Çarşamba

785 Indiana Pacers – Chicago Bulls

Oynadığı son 11 maçtan sadece 1 galibiyet çıkartan Chicago Bulls, oldukça kötü bir sezon geçiriyor. Bu gece Indiana Pacers’ı konuk edecek olan Bulls oynadığı son 2 maçı farklı kaybetti. Bir yerde mutlaka bir tepki göstereceklerdir. Pacers ise Sacramento ve Los Angeles deplasmanlarında oynadığı son 2 maçı kaybetti. Pacers genelde salon avantajını iyi kullanan takımlardan biri. Üst üste gelen bu yenilgilere reaksiyon göstermesi beklenen Chicago, son topa kadar savaşacaktır.

TAHMİN: Maç Sonucu 2 (+8,5)

makro-mobil

786 Miami Heat – Orlando Magic

Miami Heat son 2 maçta müthiş bir performans sergileyerek 2 maçı da kazandı. Seyircileri önünde oynayacakları bu maçta sonra ise 6 maçlık bir deplasman turnesi onları bekliyor. Takımda eksikler olsa da benchten gelen oyunculardan yeterli desteği alıyorlar. Orlando ise istikrarsız sonuçlara devam ediyor. Son çıktıkları Suns deplasmanında rakibi düşük skorda tutup kazandılar. Miami sahasında kazanarak deplasman turnesine moralli gider.

TAHMİN: Maç Sonucu 1 (-2,5)

787 Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers

Portland ile Dallas arasında kağıt üzerinde açık bir fark olduğu görünse de aralarında sadece 2 galibiyet fark var. Mavericks özellikle iç saha maçlarında rakiplerinin canlarını çok yakıyor. 11 maçta 9 galibiyetleri var. Blazers ise son iki maçta önce Nuggets sonra da Spurs’e kaybetti. Son dönemde takımın hücum ve savunmada ciddi istikrar problemi var. Dallas seyircisi önünde kazanarak serisini devam ettirir.

TAHMİN: Maç Sonucu 1 (-2,5)

 


Benzer içerikler