4 Mart Pazar Banko NBA Tahminleri

Sizler için her gün hazırlanan NBA tahminleri ile kazandırmaya devam eden uzman ekibimiz, takım analizleri, oyuncu istatistikleri ve takımların form düzeylerini inceleyerek 4 Mart Pazar NBA bankolarını belirledi. Siz de bizi takip edin, gece-gündüz kazanın!

4 mart nba bankoları716 HOUSTON ROCKETS – BOSTON CELTİC 216,5 ÜST

All-Star hafta sonundan sonra oldukça zorlu bir deplasman fikstürü ile karşı karşıya kalan Houston, bu maçlarda beklenilenin üzerinde performans sergilyerek üstesinden geldi. Son maçta da LA Clippers’ı maçın başından sonuna skor avantajını elinde tutarak ‘sini ilk çeyrekte üretti. All-Star arası sonrası son 4 maçını kazandı. 3 maç üst üste kaybettikten sonra Boston, toparlanarak All-Star sonrasındaki 4 maçını da kazandı. Özellikle Kyre Irving oldukça formda. Formda olan iki takımın mücadelesinde tempo yüksek olacaktır ve bol sayı çıkar.

714 CLEVELAND CAVALİERS – DENVER NUGGETS 227,5 ALT

LA Lakers ile yaptığı takaslardan sonra çıkış yakalayan Cleveland son maçlarında düşüşe geçti. 5 maçta sadece 2 galibiyet alırlarken bu galibiyetler de ligin zayıf rakiplerine karşı geldi. Son maçta Philadelphia karşısında bozguna uğradılar. LeBron’un tek başına yaptığı istatistikler de yeterli olmuyor. Denver, üst üste aldığı mağlubiyetlerden sonra yine kötü oynadığı maçta Memphis’i devirmesini bildi. Bu maçta oldukça yüksek top kaybı yaptılar. 3 ay sonra parkelere dönen Millsap, 15 sayı üretti. Son dönemlerin iki formsuz takımın mücadelesinde tempo düşük olacaktır ve skor az sayıda kalır.

««« Hemen Üye ol 10 TL Bedava Bahis ve 50 freespin Hesabına Gelsin! »»»

 

 


Benzer içerikler