23 Temmuz Pazartesi Günün Bankosu

günün bankosu23 Temmuz günün bankosu ile sizlerleyiz. Bahis tahminleri ekibi Pazartesi günü bültende yer alan maçları inceleyerek en güvendikleri seçimi belirlediler. Her güne özel hazırlanan günün bankosu dışında, her lige özel olarak hazırlanan istatistik sayfalarımızla oldukça iddialıyız.

Norrkoping-Elfsborg

Şampiyon oldukları sezondan bu yana en heyecan verici Norrköping performanslarından birini izliyoruz. İç sahada oynadıkları 7 maçın 6’sını kazanmayı bildiler ve 2 maç eksiği ile liderin sadece 6 puan gerisindeler. Sezona kötü başladıktan sonra Jimmy Thelin’in gelişi ile toparlanan Elfsborg, son 5 maçta 11 puan toplayarak düşme hattından uzaklaşmasını bildi. Fakat bu deplasmanda işleri zor. Zirve mücadelesini devam ettirmek isteyen Norrköping seyircisi önünde kazanacaktır.

EKSİKLER

Norrköping’de Andreas Blomqvist, Elfsborg’da ise Jorgen Horn, Christopher McVey sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

İSTATİSTİKLER

Elfsborg’un bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

Norrkoping bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçı da kazandı.

Norrköping’in bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.

Elfsborg’un bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.

Elfsborg bu sezon, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.

Norrkoping bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı.

TAHMİN: Norrkoping kazanır

 


Benzer içerikler