14 Eylül Basketbol İddaa Tahminleri

14 eylül basketbol iddaa tahminleri14 Eylül basketbol iddaa tahminleri ile karşınızdayız. 2019’da Çin’de oynanacak olan Dünya Kupası Avrupa Elemlerine özel içeriği ile bahis tahminleri, kazandıracak basketbol analizleri ile de oldukça iddialı. Paranızı katlamak için bizi takip etmeye devam edin!

961 UKRAYNA – İSPANYA

İspanya yeni bir jenerasyon ile Dünya Kupası Elemlerinde mücadele etse de performans anlamında aynı düzeyde. 1. turda özellikle savunma performansları ile dikkat çekerek 6’da 6 yaptılar. 1. turda milli takımımız ile aynı grupta yer alan Ukrayna, agresif ve tempolu bir basketbol oynadıklar. Tempo artığı anda ise savunmada açıklar verebiliyorlar. Sergii Gladyr ve Viacheslav Kravtsov 1.turda önemli kozları olmuştu. İspanya ilk yarıdan üstünlüğü eline geçirecektir.

TAHMİN: İY 2 (-2,5)ngs

962 LETONYA – SLOVENYA

Bugünün belki de en dikkat çekici maçlarından biri. Kadro kalitesi olarak bakıldığında oldukça tempolu ve zevkli bir maç olacak gibi. Letonya’da J. Strelnieks takımı 1.turda taşırken Timma,Blums ve Meiers önemli destek vermişti. Tempoyu yüksek tutuyorlar. Slovenya’da ise Luka Doncic kadroda bulunmuyor. 1. turda istenileni veremeyen ekip, elemeler pek de en üst formunda gelemedi. Temponun yüksek olması beklenen karşılaşmada en az 163 sayı atılacaktır.

TAHMİN: 162,5 ÜST


963 TÜRKİYE – KARADAĞ

Milli takımda hava oldukça yerinde. NBA’de mücadele eden Cedi Osman ve Furkan Korkmaz’ın performansları belirleyici olsa da Wilbekin de takıma ayrı bir ritim katıyor. Karadağ 1. turu 3 maç kazanarak geçerken pek de umut veren bir oyun oynamadılar. En dikkat çekici oyuncuları olan Dubljevic, pota altında millilere zor anlar yaşatabilir. Tempoyu düşürmeye çalışak olan Karadağ karşısında skor olarak düşük sayılarda kalırız.

TAHMİN: 154,5 ALT

 


Benzer içerikler